Úvod > Firmy > KAGEOD s.r.o.

Čím sa riadime pri práci

Úlohou kvalitnej geodetickej kancelárie je poskytovať svojim klientom precízne a vysoko odborné služby v oblasti zameriavania, vytyčovania hraníc alebo realizácie geometrických plánov. V spoločnosti Kageod sa usilujeme o to, aby ste od nás dostali zakaždým profesionálny servis podložený vysokou kvalifikáciou i dlhými rokmi skúseností.

Na dobre vykonanej práci geodeta záleží, a to nielen pri prípadných sporoch medzi vlastníkmi jednotlivých pozemkov, ale i pre účely úspešnej realizácie rozostavaných objektov. Zle vykonaná práca môže mať zakaždým nepríjemné dôsledky. My sa postaráme o to, aby sme všetkým takým ťažkostiam predišli. Svojich klientov si vážime a chceme, aby od nás vždy dostávali maximálne spoľahlivé a kvalitné služby, nech už je to pri príležitosti výstavby, alebo trebárs len kvôli spresneniu hraníc.

V priebehu celej spolupráce sme tu pre Vás neustále k dispozícii, aby sme Vám pomohli s akoukoľvek záležitosťou v oblasti geodézie, s ktorou si neviete rady. V oblasti sa pohybujeme už mnoho rokov a výborne sa tak orientujeme vo všetkom, čo potrebujú vedieť stavitelia i majitelia pozemkov alebo budov, aby boli ich vlastnícke nároky nespochybniteľné.

Naše služby môžete kedykoľvek využiť i Vy – stačí sa nám ozvať a vysvetliť nám, ako si našu vzájomnú spoluprácu predstavujete. Radi sa prispôsobíme všetkým Vašim požiadavkám. Veríme, že Vám naše služby budú vyhovovať!

Dátum zverejnenia: 20.10.2017